Nedělní motivace, inspirace, kreace… Takový byl další Štroodl by Lucie Špaková ve Vanguardu.

Štrúdl. Hmmm, vlastně teď už Štroodl. Zní to jako pochoutka od babičky, ale opak je pravdou! I když vlastně mňamka to byla, ale inspirativní a motivační. Miluji akce, kde se pobavíte, něco se dozvíte, případně se něco naučíte. Taková bývají odpoledne by Lucie Špaková. Krásná, mladá a do toho ještě šikovná a chytrá. Ksakru, to je ale smrtelná kombinace!

Lucka slavila svoje první narozky. Teda, ne ona, to už by byla fakt génius, kdyby tohle všechno zvládla v prvním roce svého života. Ale mnohé zvládla v prvním Štroodl roce! Ten právě slavil narozky a to ve velkolepém stylu. V tomto případě nemohl chybět Daniel Nekonečný. Sluníčko, showman, crazy man a bytost, o které vždy přemýšlím z jaké Planety vlastně je?! Nezklamal! Přišel, nikdo nevěděl odkud mluví a kde vůbec je. Sebou samozřejmě žlutý kostým, klobouk, obří prskavky, balonky a nechyběly super voňavé ponožky. Teda minimálně to na nich bylo napsané…

Nechyběli ani skvělí speakeři. Tomáše Kluse jsme bohužel prošvihli, ale určitě byl super Sláva. Chtěla jsem se dozvědět příjmení, ale žádné nemá. Prostě Sláva. Je to prý takový náš Cimrman. Každopádně mluvil o zevlingu a v podstatě o tom, že když nejde o život, tak jde o h…. Což je vlastně pravda, jenže tím si podle mě člověk tak nějak musí projít sám, aby to pochopil.

Později mluvil pan Marek Padevět z Pražské správy nemovitostí. Především tedy o projektu VANGUARD, který právě teď začínají stavět. Bude to super bytový komplex, kde nebude chybět např. bazén nebo společná grill station na střeše, tedy místo, kde se můžete potkávat s ostatními a něco si třeba společně ugrilovat. Hodně tohle frčí v Kalifornii nebo v Kanadě a určitě všude možně ve světě, jen ne u nás, tak je dobré, že i u nás se to začíná postupně objevovat. Byty začínají na částce 4mil. a končí někde tuším kolem 50mil. Jenom 😀 ! Výhodou je, že si můžete vybrat architekta z nabídky a to podle práce, která se vám líbí. Je libo nový byt od Vanguard? Proč ne?!

Mluvil také Filip Říha, který do ČR dováží kokos (www.mladykokos.cz), takže jsem se na chvíli zase cítila jako v Thajsku a zavzpomínala si na buddhistický chrám, kde jsem zažila jedny z nejkrásnějších chvil svého života nebo na ranní meditace na ostrově Koh Phangan. V lednu 2018 tam chystám meditační retreaty osobního rozvoje společně s tréninkama boxu pro muže i ženy. Přihlášky případně na mailu!

Skvělá byla i Olga Lounová a její Optimista. Krásná, ale hrozně krátká písnička! Naštěstí jí Olga dala dvakrát. Tak aspoň tak 😀 …

Nesměla chybět fotka s jednorožcem. Konečně jí mám taky! Uf, to se mi ulevilo 😀 ! Přijde mi, že kdo letos v létě nemá fotku s Jednorožcem – Unicornem nebo Plameňákem – Flamingem jakoby nebyl…

Další, kdo se mi to odpoledne zapsal do srdce byl Suvereno a jeho pecka Nech sa darí, to byl pro mě úplnej TOP. K tomu prosvítající slunce přes mraky, úžasní lidé, kteří zpívali a tančili se Suverenem a navíc ten super cool betonový prostor společnosti Vanguard! Vědomě – mindfully jsem si to procítila a neuvěřitelně užila.

S přítelem jsme odcházeli před sex koučkou Julií Gaiou Poupětovou. Asi jsme udělali chybu, ale tak za prvé jsme měli obrovský hlad a za druhé mi v tomto případě praxe přijde důležitější než teorie.

Nádherný zážitek, nádherná neděle, nádherný Štroodl! Děkuji, Luci a budeme se těšit 21.9. v novém Štroodl roce!

Vaše Veronika Nikita

 

Špaková je už taková…

 

 

 

Komentáře