Líčírna Organics. Recyclable. Organic. Cruelty free.

Líčírna Organics. Nový koncept storu. Nová vize ve světě stylové dekorativní kosmetiky. Nová vědomá péče o pleť i planetu! Taková je Líčírna Organics v Mánesově ul. 76 na pražských Vinohradech. Organická, čistá, netestovaná na zvířatech, prostě absolutně přírodní bez zatěžujících a nebezpečných látek. Už jen to, že je CRUELTY FREE je nejvíc!

Najdete tu převážně australské a novozélandské značky a především TOP 10 značek podle soutěží a oblíbenosti zákazníků ve světě. A to o něčem svědčí! Všechny produkty mají organické ingredience, recyklovatelné obaly a jak jsem psala výše jsou cruelty free.

V Líčírně navíc najdete kvalifikované vizážisty, takže vás i skvěle nalíčí. Při nákupu nad 3.000,- Kč máte toto nalíčení zdarma nebo se můžete nechat nalíčit a zaplatíte za to 1.500,- Kč.

Do konce roku máte ještě možnost využít zdarma „Make up Lesson“, což je představení kosmetiky, poradenství a ukázky líčení, jinak je toto placená služba nebo můžete využít „Detox your make up bag“ – přines svojí kosmetickou taštičku a ve www.licirna.cz ti poradí, jak a čím nahradit tvé produkty tak, aby ti vyhovovaly, co nejlépe!

Já sem občas moc ráda zajdu a nechám se zkrášlit. Stejně jako naposled s kamarádkou, mrkni ve fotogalerii.

Vaše Veronika Nikita

7denní půst s Neera Detox

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*