Moc podvědomí

Jestli mi nějaká knížka změnila život, tak to byla určitě ta od Dr. Josepha Murphyho – Moc podvědomí. Můj první kontakt se světem myšlení, můj první kontakt s podvědomím.

Je to pár let, takže si už nepamatuji přesné znění knihy, ale vím, že jsem si říkala, jak je příšerné, že mě moje mysl totálně ovládá. Že si řekne jdi na cigaretu a já běžím, jak ovečka. To samé s alkoholem o víkendech, strava nic moc… No prostě zdravý životní styl na bodě nula. Rozhodla jsem se to vše změnit! Od píky!

Rozhodla jsem se přestat kouřit. S tím mi hodně pomohla biorezonance, případně předám kontakt na super trpělivého pána 😀 ! Když jsem to zvládla já, zvládnete to i Vy, protože já jsem pro něj byla opravdu oříšek 😀 ! 

S kouřením je spjatý alkohol, čili i to jsem musela nějak překonat. To je složitější a těžší příběh, ale po pár karambolech jsem to taky dala. Nebyla jiná možnost…

A jak jsem se těchto neřestí zbavila? Hlavně tím, že jsem začala sportovat, řešit zdravou stravu a hlavně jsem měla obrovskou vnitřní motivaci ohledně práce a především v oblasti moderování. Ve finále je to právě o Vašem vnitřním pohonu a Vaší vnitřní motivaci! Jídlo jsem začala chápat jako energii a ne něco, po čem bych měla usínat. Začala jsem tedy jíst více ovoce, zeleniny, sucharů a rýžových chlebíčků místo pečiva. Taky jsem vynechala knedlíky a omáčky, protože do té doby jsem jim celkem holdovala a vše postupně měnila.

Co se týče sportu, tak jsem na začátku neuběhla ani 400m. Byla jsem looser! Děs! Já, sportovkyně! Já, která porážela i kluky na škole jsem najednou sotva vyšla schody do 7.patra a sotva uběhla pár metrů. To jsem musela změnit! Tak, aby mě to neodrazovalo a já to nějak zvládla, řekla jsem si, že budu popobíhat pár metrů a když nebudu moci, tak půjdu pěšky. Fungovalo to! Tuším, že cca do roka jsem v pohodě běhala 5km. Jde to rychleji samozřejmě, ale já v tu dobu začala hrát nohejbal a později jsem byla v 2. lize ženského nohejbalu NK HLOUBĚTÍN. Čili pak jsem běhání ulejvala 😀 !

Určitě stojí za to si takovou knížku přečíst a začít se podle ní řídit. Dnes ještě cítím, že některé  věci musím vychytat. Přemýšlím o přechodu na vegetariánskou stravu, ale vzhledem k některým zdravotním komplikacím ještě raději maso jím. Cvičení  jsem teď trochu vynechala, nebyla síla, ani chuť, ale věřím, že se zvednu a vrátím se zpět do shapu. Nepiji, nekouřím. Na tomto jsem ušetřila hodně peněz a hlavně zdraví. Zlepšila se mi pleť, nemám tolik vrásek a celkově se cítím lépe a svobodněji.

Je rok 2018! Rok plný možností a dalších dnes ještě 364 kapitol 😀 ! Jděte do toho a změňte TO, co vám nevyhovuje. To, co k vám nepatří. To, co nejste VY!

 

Vaše Veronika Nikita

Dr. Joseph Murphy – Moc podvědomí
Komentáře