O mně

Já jako Nikita v 18 letech 😀

Jmenuji se Veronika Petrová, ale možná mě znáte pod přezdívkou Nikita. Ta přezdívka je podle seriálu Brutální Nikita, který kdysi běžel v TV. Vyrůstala jsem na Nikitě, Xeně a Laře Croft, moje superhrdinky!

Vystudovala jsem herectví a moderování a rozhodla se, že jednou takovou roli taky dostanu. Začala jsem na svém snu pracovat. Natočila pár českých seriálů, hrála v divadle, udělala několik pořadů na klíč pro různé TV a pracovala 2 roky v živém vysílání.

Já s klukama v reality show Operace Izrael…

Miluji adrenalin, a tak jsem se zúčastnila konkurzu na jeden z nejdrsnějších vojenských výcviků Krav Maga na světě. Konkurz jsem vyhrála a odletěla do Izraele. Více můžete vidět v reality show Operace Izrael na Stream.cz. Natočila jsem také svůj pořad Nikita běží o život, kde jsem se připravovala na extrémní překážkový závod Army run. Makala na svojí kondičce a postavě – miluji skoro všechny sporty – nejvíc beachvolejbal, nohejbal, plavání, jógu, posilku, snowboard, wakeboard… Chodila na rétoriku, abych zlepšila svoji výslovnost pro moderování, vzdělávala se v osobním rozvoji. Prostě jsem si přála být opravdu                                                                              dokonalá…

Bohužel jsem energii jen vydávala, neuměla jsem odpočívat, a tak jsem dospěla do fáze syndromu vyhoření. Odešla jsem z divadla, TV a rozhodla se vyrazit do Kalifornie do Los Angeles tak, jak jsem si to vždy představovala. Splnit si svůj dávný sen a nabrat zpět svoje ztracené síly.

Po návratu z LA jsem se rozhodla zrealizovat ještě další, pro mě velmi důležitou Cestu. Tentokrát po Asii sama s batohem na zádech. Vyrazila jsem do buddhistického chrámu, kde jsem prošla 21 denním meditačním retreatem. Procestovala jsem Thajsko a úžasný ostrov Koh Phangan, zamířila také do deštných pralesů na Sumatře. Tam spolek Green Life – www.pralesdetem.cz pořádá dobrovolnické programy v pralese a u oceánu, kde jsme pomohli uklízet odpadky na jednom znečištěném ostrově souostroví Pulau Banyak. Následovala Kuala Lumpur a Petronas Twin Tower v Malajsii, úžasný východ slunce nad Angkor Wat v Kambodže a další cestování po této zemi, nechybělo pár dní v Singapuru a zpět do Thajska na Phuket, Koh Lantu, Phi Phi Islands a ještě jsem se musela rozloučit s ostrovem Koh Phangan, který mě fakt dostal! Pak už jen Bangkok a Khao San Road a šup přes Dubaj a Burj Khalífa domů do Prahy do České republiky.

Na základě těchto skutečností jsem se rozhodla vytvořit blog a motivovat a inspirovat jím lidi, aby si také šli za svými sny, i když je to někdy těžké. Aby na sobě makali a šli dál přes překážky ke hvězdám – „Per aspera ad astra“!

V touze být plně kompetentní a pomáhat lidem na jejich Cestách jsem si udělala certifikaci kouče u společnosti NeuroLeadership Group. Jsem ráda, že jsem se mohla učit od jednoho z nejpovolanějších v tomto oboru, Dr. Vladimíra Tuky, MCCkterý dosáhl nejvyššího titulu v tomto oboru.

Buddha thoughts…

V životě je stále co zlepšovat, učit se a posouvat hranice své mysli. Vím o tom své a proto jsem se rozhodla tyto zkušenosti dále předávat. Pokud přemýšlíte nebo chcete změnit něco ve svém životě, napište si o svoje vlastní 30min. sezení na info@veronikapetrova.cz . 

Koučováním je například možné zlepšit svojí výkonnost a produktivitu, rozkrýt a zvýšit využití Vašeho potenciálu, naučit se některé techniky pro svůj další osobní rozvoj a mnohem víc. Nejlepší učitel je vlastní životní zkušenost. 

Jsem ráda, že Vám mohu také pomáhat na Cestě za Vašimi sny, zdokonalováním se, ve vytváření Vašich nových návyků a posouváním hranic Vaší mysli a myšlení. Vím, jak náročné je změnit myšlení, ale také vím, že to jde. Stejně jako všechno na světě, co jen chcete.

Pokud se do mého blogu začtete, budu ráda, budeme-li po Cestě chvíli kráčet společně…

S Láskou

 

Vaše Veronika Nikita