Seberozvojový retreat v Thajsku

Jsem zpátky v těch mrazech, i když dneska se udělalo nádherně. Prý o to nejhorší, mínus 20tky, jsem přišla. Nu, což, to se nedá nic dělat 😀 … Protože tady byly takové mrazy, je třeba se ohlédnout za teplem, seberozvojem a za něčím, co mě zahřálo u srdce. 

Pár let, co jsem přemýšlela, jak se posunout dál. Jak nebýt závislá jen na českém jazyce a být alespoň na chvíli přes zimu někde v teple. Pak se ke mně „náhodou“ po Cestě dostala neurověda a já se certifikovala, abych byla plně kompetentní a mohla lidem pomáhat na jejich Cestě za štěstím a úspěchem. 

Právě teď mám za sebou seberozvojový retreat v Thajsku na mém milovaném ostrově Koh Phangan. Koučování a jóga. Možnost byla také vyzkoušet si lekci Muay thai, jak jinak, než v kolébce tohoto sportu.

Nejvíc mě potěšilo, kdo se přihlásil a s kým jsem tento retreat mohla zasdílet. Byla to Marika Janečková a Martin Navrátil z 30ti denní výzvyhttps://www.facebook.com/30tiDenniVyzva/ , společně s Lukášem Vaštíkem, který je také součástí týmu 30ti denní výzvy. Mrkněte se určitě na jejich FB stránky, kde se můžete motivovat a nadchnout. Dělají to s vášní, citem a chutí vám pomáhat. 30ti denní výzva je skvělý start pro to, abyste začali něco sami se sebou dělat. Pamatuji si sama sebe, jak jsem se sbírala a začínala na sobě fyzicky makat tak, abych změnila svůj životní styl. Ze začátku je to fakt fuška, ale stojí to za to!!! 

Retreat byl naplněn seberozvojem a prací na sobě. Využila jsem Results coaching systemu školy Dr. Davida Rocka. Líbí se mi, jak je systém vymyšlen. Nejdříve si najdete 3 primární cíle. To, co člověk žije, co je jeho součástí. Poté sestavíte strategie k těmto cílům, protože k čemu je vám cíl bez plánu? Cíl bez plánu zůstane pouze přáním! A pak už jen chybí krůček od strategie k jednotlivým krokům, k jednotlivým akcím. Tady jsme stihli první 3 lekce, jinak je tento systém vymyšlen na 12 sezení. Tak, aby byl čas na něčem zapracovat a posunout se zase blíže ke svým snům, ke svým přáním. Pak ještě následovala hatha alignment yoga s úžasnou instruktorkou Nancy. Krásně jsme to vychytali, skončili jsme akorát s posledními vteřinami paprsků nádherného zapadajícího thajského slunce.

Miluji to! Spojení příjemného s užitečným! Práce či práce na sobě a to ještě v krásném, teplém a pohodovém prostředí. Příští rok se těším třeba právě na Vás.

A jak to máte Vy? Zajímáte se o osobní rozvoj? Co je pro Vás v životě nejdůležitější? Co byste na sobě chtěli změnit? Máte vymyšlenou nějakou svojí strategii? A jste schopni ji dodržovat? Zkuste si schválně odpovědět a nejlépe to hodit na papír. Černá, dobře i modrá, na bílé platí… 

 

Vaše Veronika Nikita

 

Makando grando, ale i pohodička. Prostě BALANCE…
Komentáře