My events

Srdečně vás zvu na akce, které pořádám teď v ČR a kde předám něco ze své Cesty.

Nejbližší akcí je přednáška s mojí kamarádkou a kolegyní Hanou Drahoňovskou –

https://www.zenysro.cz/kalendar/osobni-rozvoj/jak-zmenit-svoje-mysleni-a-tim-i-svuj-zivot-seminar-a-workshop . Je to seminář a workshop v jednom. Optimisté vs. Pesimisté. Jak se díváme na svět. Vysvětlovací styly situací a tím pádem zlepšení vašeho vnímání a hodnocení životních situací. Připraven je i test, takže si to vyzkoušíte na vlastní kůži a získáte svůj vlastní výsledek.

Dále vás zvu na „Seberozvojový retreat“ do krásného prostředí horského hotelu Čeladenka. Lesní lázně, wellness, relax, pohyb, ale i osobní individuální hodiny na téma osobního rozvoje nebo konkrétně toho, co budete chtít řešit nebo v čem se budete chtít posunout –

https://www.zenysro.cz/kalendar/osobni-rozvoj/seberozvojovy-retreat-s-moderatorkou-kouckou-a-hereckou-veronikou-petrovou .

Také se můžete zastavit na „můj“ večer s aztéckou šamankou NYX na téma Andělé a to v neděli 3.6.https://www.zenysro.cz/kalendar/zenske-kruhy-a-spiritualita/aztecka-samanka-nyx-lopez  .

A v neposlední řadě vás zvu na úvodní konzultace zdarma ve st či čt v Praze. Více info a přihlášky na mailuinfo@veronikapetrova.cz nebo na www.veronikapetrova.cz .

Těším se na vás. 

 

Vaše Veronika

Moje události
Komentáře