Before the flood… Před povodní…

Viděli jste film Leonarda di Capria BEFORE THE FLOOD – PŘED POVODNÍ? Já tu možnost měla, bohužel záhy byl film stažen. Proč? Aby korporátní firmy, které ničí ovzduší a planetu v tom mohli dál beztrestně pokračovat. Planeta je v dezolátním stavu. Je to mnohem horší než se udává. Média lžou nebo nám jsou podsouvány informace, které jsou lživé či jen zčásti pravdivé.

Měla jsem možnost procestovat svět a za to mockrát děkuji! Naplnilo to mojí duši obrovskou láskou a vděčností. Zároveň i smutkem a bezmocí. Lidstvo se během 20 let téměř zdvojnásobilo. Pamatuji si, že nám ve čtvrté třídě říkali, že je na světě 4,5 miliardy lidí a z toho 1,1 v Číně. Teď už je to 7,5 miliard. A živočišné druhy vymírají jeden za druhým. Kvůli nevědomosti, hlouposti a rozežranosti lidstva.

Ale nic není ztraceno! Máme to ve svých rukou! Všichni! Kdo se chcete zapojit a nějak pomoci měnit situaci ve světě, máte možnost!

Spolek Green Life – www.pralesdetem.czwww.oceandetem.cz, dělá skvělé věci a určitě stojí za to je podpořit! Tady už zpráva od nich:

Před dvěma roky se objevil Leonardo di Caprio v dokumentárním filmu BEFORE THE FLOOD – PŘED POVODNÍ a tento film byl geniálním zpracováním současných problémů a souvislostí týkajících se životního prostředí, politiky a každodenního života, které jsou pochopitelné pro každého. Po asi měsíci byl film však stažen, včetně YouTube…

Máme práva tento film promítat do roku 2022 a tím toto poselství světu sdělit…

Máme možnost přijet do vašeho města a odpromítat to, včetně doprovodného slova. Zahajujeme od října 2018. Kdo budete mít zájem, tak zajistěte prostory, ideálně kino, knihovnu atd. Nevybírá se vstupné! Lidé budou moci přispět do sbírkové kasičky na záchranu deštného pralesa ve prospěch rozšíření rezervace Green Life a získat tak malý pralesní certifikát přímo na místě.

Bude to 2,5 hodinový program s filmem Before the Flood a seznámením se s unikátní cestou Oko Ze-Mě 2019 – 2023, která na tuto podzimní šňůru naváže.

Předběžně rozjednaná města:

27.9. Karlovy Vary – v řízení
17.10. Česká Lípa – v řízení
23.-24.10. Ostravsko – nabízíme k organizaci
05.11. Kroměříž – v řízení
06.11. Lipník nad Bečvou – v řízení
14.11. Jižní Morava (Bzenecko, Kyjovsko nebo Břeclavsko) – nabízíme k organizaci
20. nebo 21.11. Jičín – v řízení
23.11. Polička – v řízení
28.11. Brno – v řízení
04.12. Praha – v řízení
06.12. Nymburk – v řízení
10.-13.12. Brno venkov – nabízíme k organizaci

Mimo tyto termíny jsme schopni vyslat naše lektory a kolegy do těchto oblastí: Praha, Brno, Kyjovsko a okolí, Olomoucko – Holešovsko – Zlínsko, Liberecko, Česká Třebová a okolí, Jižní Čechy, Vysočina, Kolínsko…

Zkuste popřemýšlet, zda se chcete zapojit do této podzimní šňůry Before the Flood. Na ostatní se dostane na jaře 2019… Tento program lze šířit i na Slovensku.

POMOZTE NÁM LIDEM OTEVÍRAT OČI.

Pište na green.life@seznam.cz

Od 15.6. do 12.8. jsme na příjmu velmi sporadicky, poněvadž jsme na Sumatře na Green Life a Blue Life, tedy zorganizujte akci ve vašem městě a od poloviny srpna jsme na příjmu v ČR…

Děkujeme za spolupráci…

A zde ještě možnost podepsat petici proti dovozu trofejí zvířat do ČR. To znamená, že ČR tím pádem nebude podporovat hlupáky, co si platí za zastřelení zvěře v divočině.

http://pralesdetem.cz/celorocni-akce/

Veronika

Přidej se ke spolku Green Life a pomoz i ty…

 

Komentáře