Dream team!

Víte o tom, že Vesmír může zařídit spoustu věcí za vás? Tedy, když ho necháte 😊 …  Že mu nemusíte stále vstupovat do Cesty 😀 … Naopak je fajn nechat věci plynout a oni pak hezky do sebe zapadnou. To se mi stalo i s tímto focením na webovky.

Věděla jsem, že potřebuji nové fotky a teď babo raď! Dlouho už jsem nefotila a jak se dnes vyznat na trhu, když je toho tolik. Jenže mám kolem sebe ty nejlepší kámošky na světě, a tak bylo vlastně hned jasné, kdo bude maskérkou filmových hvězd 😊 ! No jasně, že Martina Kottová – www.martinakottova.cz . Kdo asi jiný, že?! Je nejlepší, mrkněte se na její stránky a to, co dokáže udělat. Má nejlepší svatební líčení ever. Možná to někdy pocítím na vlastní kůži 😀 …

Od Marti bylo blízko k úžasné fotografce, se kterou spolupracuje – www.jarka-hrncarkova.cz

– ta dělá úžasné nejen portrétní fotografie. Ráda Vám poradí tak, abyste byla, co nejkrásnější a hlavně, abyste se cítila, co nejlépe, protože jedině pak z fotografie může čišet to nejlepší! Navíc Jarka má svůj blog, takže i tam se dozvíte spoustu zajímavých věcí, např. jak vypadat elegantně na fotkách, jak mají vypadat fototesty pro modelingové agentury a Jarka dokonce natáčí videa na Youtube, jak správně retušovat, ať už večerní líčení či beauty fotky! Doporučuji!

Myslela jsem si, že zvládnu focení jen s vizážistkou a fotografkou, ale pak mi do Cesty poslaly stylistku Markétu Konupčíkovou, která má svůj FB Fit je šik – www.facebook.com/FitjeSik .

Projekt „Fit je šik“ je zaměřen na cvičení, hubnutí, zdravý životní styl a celkovou image. Zdravý přístup k pohybu, životu, hubnutí, zdravé stravě, zábavě, módě, stylingu a k hlavně celkové spokojenosti s vlastním tělem, kde je výsledkem usměvavá tvář. Každý den své klienty motivuje, inspiruje, hecuje a povzbuzuje. Klienti se stávají hezčí, zdravější, vitálnější a hlavně spokojenější. Doporučuji se mrknout na její Facebook!

No a výsledky jejich práce, stejně jako ostatních najdete dole ve fotogalerii a zbytek na webu. Doporučuji, pokud přemýšlíte nad svými vlastními fotkami…

Vaše Veronika

 

 

Dream team v akci

 

 

Komentáře