Energie putuje, kam pozornost směřuje…

Věděli jste, že energie putuje tam, kam pozornost směřuje? Na mě to mělo zásadní vliv a vlastně jsem se na základě toho rozhodla všechno ve svém životě změnit, všechno překopat.

Všechno je v životě o energii. Nebýt energie, tak tu nejsme. O Vaší životní energii, o energii v jídle, kterou přijímáte, o energii ve Vašem těle, o energii v přírodě, ve stromech, v republice. Věděli jste, že každý stát, každá republika má svojí vlastní energii? Někde jsem četla, že ČR je              2. nejnegativnější republika na světě. A vlastně to bohužel ke všemu tomu cestování musím potvrdit. Tedy to, že určitě nepatříme k těm nejpozitivnějším. Čím to ale je? Zkoumám to a přemýšlím. Z mého pohledu určitě kvůli historii a tomu všemu, co se tady stalo. Český národ to v historii vůbec neměl lehké, takže to je pochopitelné, ale možná je čas na změnu 🙂 .

Myslete na to, že kam dáte svojí pozornost, tam směřuje Vaše energie! Nad čím většinu dne přemýšlíte? Víte vůbec o svých myšlenkách? Začněte se pozorovat zevnitř. Na co většinu dne myslíte? Kam směřují Vaše myšlenky? A jste vůbec někdy doopravdy přítomni? Tady a teď? Možná si přečtěte něco o životní energii, o čakrách, o vesmíru a vibracích a hledejte si ty odpovědi, které potřebujete vědět VY konkrétně pro svojí další Cestu. A neberte to jako něco nadpřirozeného, ale jako další možnost osobního rozvoje k věcem pragmatickým a hmatatelným.

Hezké pondělí!

Vaše Veronika

Komentáře